loading

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

MECHANIK SAMOCHODOWY / ZAMOŚĆ
Miejsce pracy: Autoryzowany Serwis Opla w Zamościu

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa pojazdów marki Opel w zakresie napraw mechanicznych, elektromechanicznych i     blacharskich,
- współpraca z recepcją serwisu,
- wykonywanie badań technicznych na SKP.

Wymagania:
- wykształcenie zasadnicze, średnie lub wyższe techniczne,
- umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek,
- dbałość o wysoką jakość naprawy,
- umiejętność organizacji pracy,
- dyspozycyjność (praca na zmiany),
- prawo jazdy co najmniej kat. B ,
- umiejetności blacharskie oraz uprawnienia diagnosty będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pełny wymiar czasu pracy,
- wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym uzależnionym od przerobu pracy,
- świadczenia socjalne,
- szkolenia.

LAKIERNIK SAMOCHODOWY / ZAMOŚĆ

- przygotowywanie samochodów do lakierowania, dobór i korekta kolorów, lakierowania pojazdów,
- diagnoza problemów technicznych związanych z pojazdami,
- współpraca z serwisami Opla Energozam

Wymagania:
- minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku lakiernika,
- bardzo dobra umiejętność dobierania kolorów karoserii,
- wykształcenie minimum zasadnicze, kierunkowe,
- punktualność, sumienność, kultura osobista.

Oferujemy:

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ / LUBLIN
Miejsce pracy: Autoryzowany Salon Sprzedaży Opla w Lublinie

- Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży flotowej
- Sporządzanie i prezentacja ofert sprzedaży, prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych
- Aktywne pozyskiwanie klientów poza salonem sprzedaży
- Budowanie długofalowych relacji z klientami
- Realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość branży motoryzacyjnej
- Wykształcenie minimum średnie
- Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne
- Wysoka kultura osobista
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, aktywność, chęć działania
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym uzależnionym od wyników sprzedaży

 Pracodawca:
ZPUP Energozam Sp. z o.o.
Autoryzowany Serwis Opla
22-400 Zamość, ul. Zagłoby 5

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@energozam.pl