loading

DOSKONAŁE PRZYGOTOWANIE.

Mamy bardzo korzystne ceny na wiele popularnych usług serwisowych oraz doskonale wiemy jak zadbać Twojego Opla!

Chcesz skorzystać z wiedzy i umiejętności naszych fachowców? Sprawdź nasze aktualne promocje i programy serwisowe, dzięki którym obsługa Twojego Opla może kosztować jeszcze mniej.

USŁUGA
PROMOCYJNA CENA
Pióra wycieraczek (przód) + wymiana Astra J i K, Cascada, Insignia A, Meriva B, Zafira B i C 179 zł brutto
Olej syntetyczny dexos + filtr + wymiana w modelu Corsa z silnikami benzynowymi 199 zł brutto
Olej syntetyczny dexos + filtr + wymiana w modelach osobowych z silnikami benzynowymi 249 zł brutto
Olej syntetyczny dexos + filtr + wymiana w modelach z silnikami diesla 249 zł brutto
Olej syntetyczny dexos + filtr + wymiana w modelach dostawczych (Vivaro i Movano) 349 zł brutto
Dezynfekcja klimatyzacji 99 zł brutto
Pióra wycieraczek (przód) + wymiana Corsa D i E 149 zł brutto
Pióra wycieraczek (przód) + wymiana  Vivaro B 169 zł brutto
Pióra wycieraczek (przód) + wymiana Mokka/Mokka X, Combo D 159 zł brutto

 


Skontaktuj się z nami i poznaj ceny innych usług serwisowych do Twojego Opla

Podane ceny są maksymalne, nie mogą być wyższe niż prezentowane wartości i zawierają podatek VAT. Promocja dotyczy samochodów osobowych marki Opel i obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach Opel do 31.12.2019 lub do wyczerpania danego produktu.

Energozam podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel.

Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.

Do góry