loading

SZKODA, WYPADEK  -  SERWIS I NAPRAWY MECHANICZNE LUBLIN 

Stłuczki i wypadki się zdarzają. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę Twojego Opla niż Autoryzowany Serwis marki Opel.

Wszyscy pracownicy naszych Autoryzowanych Serwisów to wysoce wykwalifikowani specjaliści, używający do napraw oryginalnych części Opel. Dzięki temu masz pewność, że Twoje auto zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz będzie Ci służyło przez długi czas.

Zgłoszenie szkody

W celu zgłoszenia szkody, zależnie od ubezpieczyciela, potrzebny jest odpowiedni formularz szkody. Formularze zgłoszenia szkody znajdziesz poniżej.

Oprócz czytelnie wypisanego formularza, należy pamiętać o zabraniu ze sobą następujących dokumentów:

  • oryginał polisy OC/AC,
  • dowód rejestracyjny lub potwierdzenie zatrzymania dowodu przez Policję,
  • prawo jazdy,
  • dowód rejestracyjny samochodu,
  • dowód osobisty.

Może się zdarzyć, ze firma ubezpieczeniowa zażąda dostarczenia innych dokumentów, w zależności od specyfiki zdarzenia drogowego, jednak standardowo do zgłoszenia szkody powinny wystarczyć wymienione dokumenty.

Wzory dokumentów do pobrania :

Serwis samochodowy
Jesteś w pobliżu Lublina, Zamościa, Świdnika bądź okolic? Masz problem ze swoim samochodem i szukasz dobrego serwisu? Zapraszamy do Serwisów Energozam w Lublinie bądź Zamościu! Przywieź do nas swoje auto, a z pewnością będziesz zadowolony z wykonanej naprawy.
Zapytaj o serwis
Do góry