loading

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

DIAGNOSTA - MECHANIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: ZAMOŚĆ

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy diagnosty,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek,
  • dbałość o wysoką jakość naprawy,
  • umiejętność organziacji pracy,
  • dyspozycyjność (praca na zmiany),
  • prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie badań technicznych pojazdów w Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów,
  • naprawy mechaniczne pojazdów w autoryzowanym serwisie Opla,
  • współpraca z recepcją serwisu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • świadczenia socjalne.

Osoby zaintresowane, spełniajace ww. wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@energozam.pl

SPRZEDAWCA CZĘŚCI I AKCESORIÓW

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, związane z motoryzacją,
  • doświadczenie w pracy w dziale części w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość rynku części samochodowych,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dążenie do realizacji powierzonych celów,
  • dobra znajomość komputera, łatwość w poznawaniu nowych programów,

  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów,
  • aktywna sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, w tym pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej wg odpowiednich procedur,
  • ścisła współpraca z autoryzowanym serwisem Opla i Chevroleta w zakresie zaopatrzenia w części zamienne.

Oferujemy:

Do góry