loading

SALONY ENERGOZAM TO IDEALNE MIEJSCE DO ZAKUPU NOWEGO SAMOCHODU W LUBLINIE LUB ZAMOŚCIU!

Poszukujesz nowego samochodu? Nie wiesz na jakie auto się zdecydować? Mnogość opcji wyposażenia i opisy poszczególnych technologii sprawiają że nie wiesz co jest idealne dla Ciebie? Jaki wybrać silnik, czy diesel czy jednak benzynowy? Czy zdecydować się na wyprzedaż rocznika czy jednak kupić najnowszy model?

Przyjdź do salonu Energozam i zaufaj naszym konsultantom. Na lubelskim rynku działamy już od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze samochodów marki Opel pozwala nam zaspokoić potrzeby i wymagania nawet najbardziej wybrednych Klientów. Autoryzowane salony Opel Energozam wyróżniają się dogodną lokalizacją i zaawansowanym zapleczem technicznym.

Dysponujemy kompleksową ofertą usług dotyczącą m. in. serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, usług błyskawicznych, przeglądów okresowych, usług blacharsko-lakierniczych.

 Sprawdź nasze najnowsze promocje dotyczące nowych samochodów marki Opel  

Opel Lublin

Jesteś przedsiębiorcą i poszukujesz do swojej floty nowe samochody dostawcze? Dysponujemy też ofertą specjalnie przygotowaną dla Ciebie.

Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie bądź przyjdź bezpośrednio do salonu w Lublinie w swoim wolnym czasie, a z pewnością znajdziemy idealny samochód również dla Ciebie.

 Skonfiguruj swojego Opla, dostosuj nowy samochód idealnie dla Siebie Do góry